Prawo może być
po Twojej stronie

Trzeba tylko wiedzieć jak

Dla mnie liczy się tylko Twoja sprawa

Wykorzystuję prawo, aby stworzyć przestrzeń do działania i rozwoju moich klientów.

W każdej sprawie staram się, aby moje działania przyniosło określone efekty. Prawo tworzy granice w jakich możemy działać chcąc osiągnąć swoje cele, dlatego bardzo ważne jest wykorzystanie wszystkich możliwości. Jednak ich znalezienie wymaga czasu, wiedzy i doświadczenia. Posiadając te kompetencje jestem w stanie być dla Ciebie merytorycznym partnerem i rzeczywistym wsparciem, który skupia się na realizacji swojego działania i z którym współpraca przynosi określone efekty w postaci konkretnych działań i poczucia, że sprawa jest w dobrych rękach.

Moje wsparcie może pozwolić Ci się rozwijać i zabezpieczyć Twoje sprawy osobiste.

“Prawo to nie utarte schematy działania. Każda sprawa jest inna i tylko konsekwencja w działaniu może przynieść efekty.”

Aleksandra Golusińska – Statkiewicz

Adwokat

Wartości, które są dla mnie ważne

Ambicja

Stawiam sobie trudne cele i dążę do ich realizacji. Dzięki temu klienci nawet z najtrudniejszymi sprawami wiedzą, że mogą na mnie polegać.

Zaangażowanie

Każda sprawa jest dla mnie tak samo ważna, jak dla Ciebie. Wierzę, że rezultaty może przynieść tylko ciężka praca i osobiste zaangażowanie w prowadzoną sprawę.

Relacja

W każdej sprawie staję się Twoim partnerem. Nasza współpraca jest oparta o wzajemność i obustronne zaufanie. Moim celem jest realne wsparcie Ciebie w Twojej sprawie.

Determinacja

Znana jestem z tego, że się nie poddaję, że walczę do końca. Jest to mój niewątpliwy atut przy prowadzeniu każdej sprawy.

Często jestem pytana

Jakie mam doświadczenie

W  2008 roku ukończyłam studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. W tym okresie studiowałam również w Niemczech  na Mannheim Fakultät für Rechtswissenschaft. W 2011 roku zostałam wpisana na listę adwokatów Okręgowej Rady Adwokackiej w Poznaniu. Od tego czasu nieprzerwanie prowadzę własną kancelarię, w której skupiam się zarówno na obsłudze klienta indywidualnego jak i podmiotów gospodarczych.

Jak działam?

Priorytetem kancelarii jest drobiazgowe podejście do każdej sprawy oraz szukanie rozwiązania jak najkorzystniejszego dla Klienta, wykorzystując wszystkie dostępne możliwości jakie stwarza obowiązujące prawo. Ponadto uważamy, że Klient zasięgając profesjonalnej porady prawnej winien otrzymać informacje przedstawione w sposób najbardziej przystępny i zrozumiały, ale co ważne przedstawiamy informacje, takie jakie są i realnie oceniamy możliwość powodzenia danej sprawy. Nie nalegamy na prowadzenie spraw bez sensu lub szans powodzenia.

Negocjacje, czy proces?

Wierzę, że dążenie do rozwiązania problemu w sposób polubowny pozwala Klientom na zaoszczędzenie zarówno czasu i pieniędzy oraz niejednokrotnie pozwala na zakończenie sporu jeszcze przed trafieniem na drogę sądową.  Negocjacje to naprawdę moja mocna strona i zawsze namawiam moich klientów do skorzystania z takiego sposobu rozwiązania sprawy.

Jakimi sprawami się interesuję?

Jestem specjalistką i zawsze realnie oceniam swoje możliwości przy poszczególnych sprawach, informując rzetelnie klienta o moim doświadczeniu w danym obszarze. Przez lata funkcjonowania na rynku i dotychczasowej praktyki zdefiniowałam 5 głównych obszarów, gdzie mogę być realnym wsparciem i merytorycznym partnerem dla swoich klientów. Dlatego skupiam się głównie na kompleksowej obsłudze:

  • procesów sądowych
  • podmiotów z branży budowlanej
  • podmiotów medycznych
  • procedury odwoławczej od decyzji ZER
  • spraw z zakresu prawa pracy
  • rozwodów
Czy mogę wygrać sprawę?

Nie ma dwóch jednakowych spraw. Dlatego nie mogę i nigdy nie powiem, że wygram konkretną sprawę, ponieważ jest zbyt dużo zmiennych, które się składają na sukces bądź porażkę. To co robię i gwarantuję swoim klientom, to realna ocena szans i zagrożeń oraz działanie z najwyższą starannością i dbanie z najwyższym pietyzmem o dobro mojego klienta. Zakładam, że przy sprawie jesteśmy partnerami, a to zobowiązuje do bycia fair, dlatego zawsze przedstawiam i oceniam fakty oraz nie nakłaniam klienta na niepotrzebne działania procesowe.

golusinska-um